İkitelli Mobilya Ustası İş İlanı

İkitelli’de bulunan, Kuaför mobilyaları üretimi yapan fabrikamızda çalışmak üzere Mobilya Usta ve Kalfaları ile Koltuk Döşeme Usta ve Kalfaları, Deri dikiminde deneyimli makinacılar ve Yetiştirilmek üzere vasıfsız elemanlar alınacaktır. Deneyimli imalat müdürü ve muhasebeci arayışımız da bulunmaktadır. Esenyurt, Bağcılar ve Arnavutköy’den servisimiz vardır. Hafta içi 08:00 - 18:30 Cumartesi 08:00 - 12:30 Maaş+ Mesai+ SGK+ Kahvaltı+ Öğle Yemeği.


İstanbul İkitelli'de çalışacak mobilya ustası arayan firma ve kişilere ait popüler iş ilan sayfasına hoş geldiniz. Yeni iş ilanlarında mobilya ustası, mobilya kalfası, koltuk döşeme ustası, deri dikim makina ustası, vasıfsız eleman iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif iş ilanlarını da görmek isterseniz popüler iş fırsatlarında arayınız.

TELEFON:

Teşekkürler başvuru süresi tamamlanmıştır.

YAYIN TARİHİ:

27.07.2021

BİTİŞ TARİHİ:

13.08.2021 son başvuru tarihidir.

Alternatif iş ilanı için Mobilya Elemanı İlanları özel sayfaları ziyaret ediniz. Benzer iş ilanlarını , , , , , inceleyin. Yayın süresi biten ilanlarda site içi iş aramayı deneyiniz. Üyeliksiz, CV siz, Tek Noktadan Kolayca İş Fırsatları.